Wil je met ons in contact komen?
Group 7 Terug naar overzicht

CN Bonbons: mooie actie!

21-12-2023

Cas Niehof van CNBonBons start ieder jaar rond sinterklaas een mooie actie waarmee hij enkele goede doelen steunt. Dit jaar heeft hij ook onze stichting hiervoor uitgekozen. Men kon chocoladeletters bestellen en een deel van deze opbrengst werd aan ons geschonken. Er is boven verwachting veel besteld; blij verrast waren we hierdoor. Alle bedrijven, particulieren en natuurlijk Cas heel veel dank hier voor!

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico